W związku z pojawiającymi się informacjami o podszywaniu się pod nasze firmowe oferty pracy, informujemy, iż firma AP Grupa nie pobiera żadnych opłat od kandydatów do pracy!

W przypadku wątpliwości prosimy zgłaszać się do nas pod numerem telefonu 602176444 lub pisać na adres e-mail: kontakt@ap-grupa.pl

 

AP GRUPA Agencja Pracy
PL EN
AP GRUPA - witamy
Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie rekrutacji i selekcji Pracowników.  Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry.  Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i ...
AP GRUPA - formularz
O nas

Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie rekrutacji i selekcji Pracowników.  Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry.  Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

AP GRUPA wspiera kulturę opartą na zaufaniu.  Firma jest zarządzana w sposób zintegrowany, etyczny i legalny.  Przykładami potwierdzenia naszej rzetelności są; posiadany przez nas Certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, oraz gwarancja bezpieczeństwa przetwarzanych przez nas danych (działamy wedłóg przepisów dotyczących ochrony danych określonych w Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych, RODO)

Fundamenty naszych sukcesów 

  • Specjalizacja - rekrutacja i selekcja personelu – AP Grupa nie zajmuje się zatrudnianiem personelu na zasadzie delegowania, rozliczaniem podatków zagranicznych czy też szkoleniami.  Zajmujemy się wyłącznie rekrutacją i selekcją personelu. Skupiamy całą naszą energię, uwagę i czas na realizacji procesów rekrutacyjnych oraz doskonaleniu naszego rzemiosła.
  • Rzetelność oraz wiarygodność – dbamy o każdy szczegół wykonywanej przez nas pracy.  Wierzymy że rzetelność i wiarygodność są gruntem osiągania sukcesów.
  • Komunikacja oraz przejrzystość - kładziemy nacisk na przejrzysty dialog i komunikację z Pracodawcami oraz Kandydatami ponieważ naszym priorytetem jest budowanie trwałych relacji.  Każdy Kandydat jak i Pracodawca których mamy przyjemność wspierać naszymi usługami jest traktowany priorytetowo.


 
Start::O nas::Certyfikat::Polityka prywatności::Dla pracownika::Dla pracodawcy::Kontakt