W związku z pojawiającymi się informacjami o podszywaniu się pod nasze firmowe oferty pracy, informujemy, iż firma AP Grupa nie pobiera żadnych opłat od kandydatów do pracy!

W przypadku wątpliwości prosimy zgłaszać się do nas pod numerem telefonu 602176444 lub pisać na adres e-mail: kontakt@ap-grupa.pl

 

AP GRUPA Agencja Pracy
PL EN
AP GRUPA - witamy
Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie rekrutacji i selekcji Pracowników.  Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry.  Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i ...
AP GRUPA - formularz
Dla pracodawcy

Rekrutacja i selekcja personelu

Usługa ta polega na przekazaniu odpowiedzialności za realizację procesów rekrutacji i selekcji Personelu agencji zewnętrznej.  Jest to doskonałe rozwiązanie dla Pracodawców chcących ograniczyć czas, zasoby, koszty przeznaczane na rekrutację i selekcję personelu i/lub poszukujących dodatkowych źródeł pozyskania nowych Kandydatów. 

Usługa obejmuje

  • Ustalenie potrzeb Pracodawcy – staranne rozpoznanie potrzeb Pracodawcy oraz sprecyzowanie wymagań stanowisk pracy. Zgodnie z rozpoznanymi potrzebami u Pracodawców, wybierana jest najodpowiedniejsza strategia realizacji procesu.
  • Przygotowanie oraz emisja ofert pracy – Ustalenie najskuteczniejszych metod i źródeł pozyskania potrzebnej kadry.  Przygotowanie ofert pracy oraz ich emisja.
  • Rekrutacja i selekcja - Przeprowadzenie kompleksowych procesów rekrutacji i selekcji Kandydatów (kilkuetapowy model rekrutacji w tym rozszerzone rozmowy kwalifikacyjne, oraz w razie potrzeb weryfikacja znajomości języków obcych). 
  • Przygotowanie Kandydatów - Informowanie kandydatów o szczegółach i warunkach podejmowanej pracy u Pracodawcy jak również o Pracodawcy użytkowniku.  Zgodnie z Ustawa z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy każdy Kandydat podejmujący pracę za granicą za pośrednictwem AP GRUPA przed wyjazdem otrzymuje umowę o skierowanie potwierdzającą warunki podejmowanej pracy.
  • Organizowanie transportu - W zależności od potrzeb Kandydata, oferujemy wsparcie przy zorganizowaniu transportu z miejsca zamieszkania w Polsce do miejsca zakwaterowania wyznaczonego przez Pracodawcę w kraju wykonywania pracy. 

Fundamenty naszych sukcesów 

  • Specjalizacja - rekrutacja i selekcja personelu – AP Grupa nie zajmuje się zatrudnianiem personelu na zasadzie delegowania, rozliczaniem podatków zagranicznych czy też szkoleniami.  Zajmujemy się wyłącznie rekrutacją i selekcją personelu. Skupiamy całą naszą energię, uwagę i czas na realizacji procesów rekrutacyjnych oraz doskonaleniu naszego rzemiosła.
  • Rzetelność oraz wiarygodność – dbamy o każdy szczegół wykonywanej przez nas pracy.  Wierzymy że rzetelność i wiarygodność są gruntem osiągania sukcesów.  Przykładami potwierdzenia naszej rzetelności są; posiadany przez nas Certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) o numerze 23229 jak i rejestracja w Generalnym Inspektoracie Ochrony Danych Osobowych (GIODO).
  • Komunikacja oraz przejrzystość - kładziemy nacisk na przejrzysty dialog i komunikację z Pracodawcami oraz Kandydatami ponieważ naszym priorytetem jest budowanie trwałych relacji.  Każdy Kandydat jak i Pracodawca których mamy przyjemność wspierać naszymi usługami jest traktowany priorytetowo. 

Prosimy o kontakt w razie potrzeby uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej usługi rekrutacji i selekcji personelu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. 
Start::O nas::Certyfikat::Polityka prywatności::Dla pracownika::Dla pracodawcy::Kontakt