W związku z pojawiającymi się informacjami o podszywaniu się pod nasze firmowe oferty pracy, informujemy, iż firma AP Grupa nie pobiera żadnych opłat od kandydatów do pracy!

W przypadku wątpliwości prosimy zgłaszać się do nas pod numerem telefonu 774417606 lub pisać na adres e-mail: kontakt@ap-grupa.pl

Informujemy również, iż sprawa fałszywych ogłoszeń została zgłoszona Policji.

AP GRUPA Agencja Pracy
PL EN
AP GRUPA - witamy
Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie rekrutacji i selekcji Pracowników.  Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry.  Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i ...
Oferty
# Poszukujemy Lokalizacja pracy Ilość wakatów
1 Pracownik/-ca produkcji wyposażenia samochodowego (Schijndel, Holandia) Schijndel, Holandia 2
2 Pracownik produkcji - pakowanie w zakładzie mięsnym (IJsselstein) IJsselstein Unlimited
3 Pracownik/ca produkcji w zakładzie mięsnym (Oudewater, Holandia) Oudewater, Holandia Unlimited
4 Pracownik/-ca produkcji wyposażenia do aut ciężarowych (Schijndel, Holandia)*BEZ ANGIELSKIEGO, BEZ DOŚWIADCZENIA Schijndel, Holandia 2
5 Kontroler/-ka jakości - rezydent Tachov 4
6 Sprzątacz/-ka w zakładzie mięsnym (Oudewater, NL) Oudewater, Holandia 5
7 Pracownik/ca produkcji - pakowanie w zakładzie mięsnym (Oudewater, NL) Holandia, Oudewater Unlimited
8 Kontroler/ka jakości * BEZ DOŚWIADCZENIA, TAKŻE DLA PAR Neuburg an der Donau lub Heilbronn 4
9 Pracownik przyjęcia towaru na magazyn (Diessen, NL) Diessen, Holandia 2
10 Magazynier z certyfikatem na wózki boczne(Tilburg) Tilburg / Holandia 2
11 Pracownik obróbki metalu - do przyuczenia (Schijndel, Holandia) Schijndel / Holandia 1
12 Magazynier/ operator wózka widłowego (Best, Holandia) Best / Holandia 2
13 Szwaczka/szwacz markiz okiennych (Best, Holandia) Best / Holandia 1
14 Pracownik/ca produkcji żaluzji okiennych (Best, Holandia) Best / Holandia 3
15 Pracownik pakowania w magazynie (Tilburg, Holandia) Tilburg, Holandia 4
16 Pracownik magazynu (Etten-Leur, Holandia) Etten-Leur, Holandia 1
17 Pracownik/ca przetwórstwa wieprzowiny (Lekkerkerk, Holandia) Lekkerkerk, Holandia Unlimited
18 Zbieranie zamówień (Tilburg, Holandia) Tilburg, Holandia Unlimited
AP GRUPA - formularz
Dla pracownika

PRZEMYSŁ MIĘSNY 

AP GRUPA jest głównym realizatorem procesów rekrutacji i selekcji Personelu w przemyśle przetwórstwa mięsnego dla Pracodawcy holenderskiego -  firmy SRS PERSONEEL B.V.  Wspólnie obsługujemy dwa zakłady przetwórstwa mięsa wieprzowego, znajdujące się na terenie Holandii. 

Firma SRS PERSONEEL B.V. jest Pracodawcą zapewniającym Pracownikom; zatrudnienie na warunkach holenderskich, zakwaterowanie służbowe, bezpłatny transport służbowy, opiekę koordynatora polskojęzycznego, wsparcie w sprawach formalnych i administracyjnych. Firma posiada wszystkie wymagane prawem holenderskim certyfikaty. PRODUKCJA I LOGISTYKA 

AP GRUPA od początku istnienia realizuje procesy rekrutacji i selekcji Personelu dla Pracodawcy holenderskiego z siedzibą w Schijndel w Holandii.  Firma jest częścią większej międzynarodowej grupy agencji zatrudnienia.  Obsługują zróżnicowane miejsca pracy głównie w zakładach produkcyjnych, branży logistycznej oraz branżach technicznych.  Zapewniają Pracownikom; zatrudnienie, zakwaterowanie, transport służbowy oraz obsługę koordynatorów polskojęzycznych.  Posiadają wszystkie wymagane prawem holenderskim certyfikaty.  

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie rekrutacji oraz pośrednictwa pracy za granicą.  Naszym Kandydatom zapewniamy wsparcie na każdym etapie procesu rekrutacji i selekcji.  Wyróżniamy się przejrzystością i rzetelnością przekazywanych informacji na temat warunków zatrudnienia oraz miejsc pracy za granicą.  Jesteśmy ekspertami w dopasowywaniu Kandydatów oraz ich oczekiwań z ofertami pracy Pracodawców z którymi współpracujemy.  
  • AP GRUPA nie pobiera żadnych opłat od Kandydatów podejmujących pracę za granicą za jej pośrednictwem
  • Rekrutujemy Pracowników, ale nie zatrudniamy. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy za granicą.  Współpracujemy z holenderskimi agencjami zatrudnienia, i to właśnie holenderskie agencje zatrudnienia są Pracodawcami.
  • Proponujemy starannie wybrane oferty pracy u dobrych, sprawdzonych Pracodawców spełniających wymogi prawne, posiadających odpowiednie licencje oraz zasoby.  Zasoby te to: odpowiednie zakwaterowanie, samochody służbowe na dojazdy do i z pracy w kraju wykonywania pracy oraz koordynatorzy odpowiedzialni za opiekę nad pracownikami.
  • Bardzo dobrze znamy naszych Klientów.  Odwiedzamy Pracodawców jak i zakłady pracy za granicą do których kierujemy naszych Kandydatów.  Stąd też dobrze orientujemy się w tym na co każdy Kandydat może liczyć podejmując zatrudnienie w danym zakładzie i u danego Pracodawcy.  Każdy kandydat otrzymuje szczegółowy opis warunków zatrudnienia zanim podejmie ostateczną decyzję o zainteresowaniu daną ofertą pracy.
  • Proponujemy wsparcie w zakresie zorganizowania transportu z Polski do kraju wykonywania pracy.
  • Zgodnie z Ustawa z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy każdy Kandydat podejmujący pracę za granicą za pośrednictwem AP Grupa przed wyjazdem otrzymuje umowę o skierowanie do pracy za granicę potwierdzającą warunki podejmowanej pracy.
  • AP GRUPA wspiera kulturę opartą na zaufaniu.  Firma jest zarządzana w sposób zintegrowany, etyczny i legalny.  Przykładami potwierdzenia naszej rzetelności są; posiadany przez nas Certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) o numerze 23229, oraz gwarancja bezpieczeństwa przetwarzanych przez nas danych (działamy według przepisów dotyczących ochrony danych osobowych określonych w Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych, RODO). 
Zachęcamy do kontaktu z nami.  Posiadamy oferty pracy zarówno dla osób które dopiero zaczynają swoją karierę zawodową jak i dla Kandydatów poszukujących zatrudnienia za granicą zgodnie z dotychczasowym doświadczeniem i kwalifikacjami zawodowymi. 

Serdecznie zapraszamy
AP GRUPA


 
Start::O nas::Certyfikat::Polityka prywatności::Dla pracownika::Dla pracodawcy::Kontakt